Kontakt


ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA


+48 795 466 966

Nasze OddziałyZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA


+48 795 466 966

Warszawa

   

  WARSZAWA

  Chełmońskiego 9/10
  02-495 Warszawa


  GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek - Czwartek
  10:00 - 19:00
  Piątek
  indywidualne konsultacje z psychologiem
  Sobota
  09:00 - 17:00
  Niedziela
  09:00 - 14:00

  Warszawa Wesoła

    

   WARSZAWA WESOŁA

   ul. W. Raczkiewicza 38,
   05-075 Warszawa Wesoła
   vis a vis Urzędu Dzielnicy


   GODZINY OTWARCIA

   Środa
   16:40 – 19:00
   Sobota
   11:30 – 17:00
   +48 720 770 210

   Józefosław - Piaseczno

     

    JÓZEFOSŁAW

    ul. Wilanowska 19
    05-500 Józefosław


    GODZINY OTWARCIA

    Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
    10.00 - 20.00
    Środa
    10.00 - 16.00
    Sobota
    8.00 - 18.00
    Niedziela
    nieczynne

    Bobrowiec

      

     BOBROWIEC

     ZAJĘCIA GOŚCINNE

     ul. Mazowiecka 91
     05-502 Bobrowiec


     GODZINY OTWARCIA

     Wtorek
     14.00 - 20.00
     Czwartek
     14.00 - 20.00

     Częstochowa

       

      CZĘSTOCHOWA

      ul. Jagiellońska 1, lokal 202 (2 piętro)
      42-216 Częstochowa
      Biurowiec DL Center Point ( dawne PZU)

      +48 530 464 777

      GODZINY OTWARCIA

      Piątek
      16.00 - 20.00
      Sobota
      10.00 - 16.00

      WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY
      Odezwiemy się najszybciej, jak to tylko będzie możliwe!


      NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

      1Czy Kurs będzie prowadzony po polsku czy po angielsku?
      Kurs prowadzimy zarówno w języku polskim, jak i angielskim, za pomocą globalnego czytania i tłumaczenia wyrażeń użytych w książce. Jest to najbardziej naturalna, przyjazna i skuteczna forma nauki języków. Jeśli są Państwo zainteresowani kursem odbywającym się całkowicie po angielsku, proszę poinformować o tym podczas kontaktu z nami.
      2Co to jest Abacus i Soroban
      Co to jest Abakus i Soroban?

      Abakus lub abak (łac. abacus, gr. ἄβαξ, ábaks) – deska z wyżłobionymi rowkami, które symbolizowały kolejne potęgi dziesięciu. Ułatwiał liczenie, używany w Rzymie i Grecji od 440 p.n.e. do XVIII wieku – prekursor liczydła i maszyn liczących. Był używany także w innych krajach Europy.

      Obliczeń dokonywano poprzez wkładanie i przekładanie kamyków w rowkach. Zasada liczenia była taka sama jak na liczydle. Jedną z odmian abaku, stanowiącą poważne udoskonalenie, przypisywali Rzymianie pitagorejczykom i nazwali mensa pythagoreana. Chińczycy używali liczydła zwanego suanpan. Nie ma pewności, czy jest ono wytworem własnym pomysłowości chińskiej czy też powstało na bazie abakusa rzymskiego[1]. Odmiana japońska nosi nazwę soroban (jap. 算盤?).

      Źródło: wikipedia.pl
      3Jakich rezultatów mogę się spodziewać w czasie kursu Brainobrain?
      Pomagamy dzieciom odkryć cały ich potencjał i rozwinąć maksymalnie ich możliwości. Podczas całego kursu rodzice zauważają widoczną różnicę w zachowaniu i umiejętnościach dziecka. Nasi trenerzy - nauczyciele mają indywidualne podejście do każdego z naszych uczniów. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom oraz zabawie i współpracy z rodzicem nasi podopieczni sięgają gwiazd.
      4Jak są uczone dzieci i jak są oceniane?
      Dzieci uczą się razem i od siebie nawzajem krok po kroku. Podczas każdego poziomu kursu koncentrujemy się na konkretnym aspekcie, który z czasem rozwijamy. Podczas każdego z poziomów umiejętności dzieci oceniane są indywidualnie. Rodzic jest na bieżąco informowany o postępach dziecka.
      5Jakie przeszkolenie przeszli trenerzy - nauczyciele?
      Nasi nauczyciele przeszli szczegółowe szkolenie z zakresu metodologii Brainobrain poziomów, w których prowadzą swoje grupy. Odbywają oni także regularne szkolenia poszerzające ich wiedzę z zakresu psychologii i pedagogiki. Każdy poziom kursu jest prowadzony przez nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.
      6Jaka jest rola rodziców?
      Rola rodziców jest kluczowym czynnikiem dla uzyskania maksymalnych korzyści z naszych kursów. Udział rodziców ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu dziecka, ponieważ jego podejście jest naśladowanie. Im bardziej rodzice są zaangażowani i wspierający, tym szybciej mogą spodziewać się świetnych wyników u swojego dziecka.
      7Czy dzieci muszą ćwiczyć codziennie?
      Uczymy naszych uczniów zrozumieć pojęcia i prawidłowo wykonywać ćwiczenia, jednak regularne ćwiczenia są niezbędne dla utrwalenia każdych zdolności. Codzienne ćwiczenia przez maksimum 20 minut są obowiązkowe. Pomaga to w nawyku systematyczności, dążenia do celu, pewności siebie i niezwykłej sprawności w opanowywaniu każdego materiału.
      8Jak kurs pomaga w poprawie umiejętności matematycznych?
      Narzędzia, których używamy podczas kursu to unikalna kombinacja różnorodnych działań na rzecz rozwoju inteligencji i umiejętności. Ingerujemy w różne czynniki wpływające na uczenie się, które rozwijają umiejętności analityczne i arytmetyczne, stanowiące podstawę do rozumienia matematyki i dziedzin jej pokrewnych.
      9Moje dziecko dobrze radzi sobie z matematyką, ale jest nieśmiałe/ rozrabia/ nie ma kolegów / ma niską samoocenę... Czy zajęcia mu pomogą?
      Tak, ponieważ wierzymy, że każde dziecko jest idealne takie jakie jest. Jego zachowanie można zmienić dzięki pozytywnym wzorcom, cierpliwości i odpowiednio pokierowanej naturalnej motywacji.
      10Moje dziecko jest dobre w liczeniu, ale słabo sobie radzi z przedmiotami humanistycznymi. Czy te zajęcia są dla niego?
      Tak, ponieważ nie skupiamy się podczas kursu na rodzaju umiejętności, tylko rozwijamy dziecko wszechstronnie. Odpowiednie podejście i wytłumaczenie problemów, z którymi się styka, pozwala wykorzystać jego predyspozycje do naturalnego rozwoju innych, potrzebnych mu umiejętności.