Kontakt


ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA


+48 536 770 676


ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA


+48 795 466 966

Warszawa

   

  WARSZAWA

  Aleje Ujazdowskie 26/29
  00-478 Warszawa
  V piętro


  GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek - Czwartek
  10:00 - 19:00
  Piątek
  indywidualne konsultacje z psychologiem
  Sobota
  09:00 - 17:00
  Niedziela
  09:00 - 14:00

  Józefosław - Piaseczno

    

   JÓZEFOSŁAW

   ul. Wilanowska 19
   05-500 Józefosław


   GODZINY OTWARCIA

   Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
   10.00 - 20.00
   Środa
   10.00 - 16.00
   Sobota
   8.00 - 18.00
   Niedziela
   nieczynne

   Bobrowiec

     

    BOBROWIEC

    ZAJĘCIA GOŚCINNE

    ul. Mazowiecka 91
    05-502 Bobrowiec


    GODZINY OTWARCIA

    Wtorek
    14.00 - 20.00

    Częstochowa

      

     CZĘSTOCHOWA

     ul. Jagiellońska 1, lokal 202 (2 piętro)
     42-216 Częstochowa
     Biurowiec DL Center Point ( dawne PZU)


     GODZINY OTWARCIA

     Piątek
     16.00 - 20.00
     Sobota
     10.00 - 16.00

     Warszawa Wesoła

       

      WARSZAWA WESOŁA

      ul. W. Raczkiewicza 38,
      05-075 Warszawa Wesoła
      vis a vis Urzędu Dzielnicy


      GODZINY OTWARCIA

      Już wkrótce

      WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY
      Odezwiemy się najszybciej, jak to tylko będzie możliwe!


      NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

      1Czy Kurs będzie prowadzony po polsku czy po angielsku?
      Kurs prowadzimy zarówno w języku polskim, jak i angielskim, za pomocą globalnego czytania i tłumaczenia wyrażeń użytych w książce. Jest to najbardziej naturalna, przyjazna i skuteczna forma nauki języków. Jeśli są Państwo zainteresowani kursem odbywającym się całkowicie po angielsku, proszę poinformować o tym podczas kontaktu z nami.
      2Co to jest Abacus i Soroban
      Co to jest Abakus i Soroban?

      Abakus lub abak (łac. abacus, gr. ἄβαξ, ábaks) – deska z wyżłobionymi rowkami, które symbolizowały kolejne potęgi dziesięciu. Ułatwiał liczenie, używany w Rzymie i Grecji od 440 p.n.e. do XVIII wieku – prekursor liczydła i maszyn liczących. Był używany także w innych krajach Europy.

      Obliczeń dokonywano poprzez wkładanie i przekładanie kamyków w rowkach. Zasada liczenia była taka sama jak na liczydle. Jedną z odmian abaku, stanowiącą poważne udoskonalenie, przypisywali Rzymianie pitagorejczykom i nazwali mensa pythagoreana. Chińczycy używali liczydła zwanego suanpan. Nie ma pewności, czy jest ono wytworem własnym pomysłowości chińskiej czy też powstało na bazie abakusa rzymskiego[1]. Odmiana japońska nosi nazwę soroban (jap. 算盤?).

      Źródło: wikipedia.pl
      3Jakich rezultatów mogę się spodziewać w czasie kursu Brainobrain?
      Pomagamy dzieciom odkryć cały ich potencjał i rozwinąć maksymalnie ich możliwości. Podczas całego kursu rodzice zauważają widoczną różnicę w zachowaniu i umiejętnościach dziecka. Nasi trenerzy - nauczyciele mają indywidualne podejście do każdego z naszych uczniów. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom oraz zabawie i współpracy z rodzicem nasi podopieczni sięgają gwiazd.
      4Jak są uczone dzieci i jak są oceniane?
      Dzieci uczą się razem i od siebie nawzajem krok po kroku. Podczas każdego poziomu kursu koncentrujemy się na konkretnym aspekcie, który z czasem rozwijamy. Podczas każdego z poziomów umiejętności dzieci oceniane są indywidualnie. Rodzic jest na bieżąco informowany o postępach dziecka.
      5Jakie przeszkolenie przeszli trenerzy - nauczyciele?
      Nasi nauczyciele przeszli szczegółowe szkolenie z zakresu metodologii Brainobrain poziomów, w których prowadzą swoje grupy. Odbywają oni także regularne szkolenia poszerzające ich wiedzę z zakresu psychologii i pedagogiki. Każdy poziom kursu jest prowadzony przez nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.
      6Jaka jest rola rodziców?
      Rola rodziców jest kluczowym czynnikiem dla uzyskania maksymalnych korzyści z naszych kursów. Udział rodziców ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu dziecka, ponieważ jego podejście jest naśladowanie. Im bardziej rodzice są zaangażowani i wspierający, tym szybciej mogą spodziewać się świetnych wyników u swojego dziecka.
      7Czy dzieci muszą ćwiczyć codziennie?
      Uczymy naszych uczniów zrozumieć pojęcia i prawidłowo wykonywać ćwiczenia, jednak regularne ćwiczenia są niezbędne dla utrwalenia każdych zdolności. Codzienne ćwiczenia przez maksimum 20 minut są obowiązkowe. Pomaga to w nawyku systematyczności, dążenia do celu, pewności siebie i niezwykłej sprawności w opanowywaniu każdego materiału.
      8Jak kurs pomaga w poprawie umiejętności matematycznych?
      Narzędzia, których używamy podczas kursu to unikalna kombinacja różnorodnych działań na rzecz rozwoju inteligencji i umiejętności. Ingerujemy w różne czynniki wpływające na uczenie się, które rozwijają umiejętności analityczne i arytmetyczne, stanowiące podstawę do rozumienia matematyki i dziedzin jej pokrewnych.
      9Moje dziecko dobrze radzi sobie z matematyką, ale jest nieśmiałe/ rozrabia/ nie ma kolegów / ma niską samoocenę... Czy zajęcia mu pomogą?
      Tak, ponieważ wierzymy, że każde dziecko jest idealne takie jakie jest. Jego zachowanie można zmienić dzięki pozytywnym wzorcom, cierpliwości i odpowiednio pokierowanej naturalnej motywacji.
      10Moje dziecko jest dobre w liczeniu, ale słabo sobie radzi z przedmiotami humanistycznymi. Czy te zajęcia są dla niego?
      Tak, ponieważ nie skupiamy się podczas kursu na rodzaju umiejętności, tylko rozwijamy dziecko wszechstronnie. Odpowiednie podejście i wytłumaczenie problemów, z którymi się styka, pozwala wykorzystać jego predyspozycje do naturalnego rozwoju innych, potrzebnych mu umiejętności.