Trenerzy Brainobrain

KATARZYNA RUDZKA

Prezes Zarządu Mega-Mind sp z o.o. Prekursorka i mentorka programu Brainobrain Polska. Od 2007 roku mieszkała za granicą. Na początku w Brukseli, w Belgii, później przez 6 lat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Dubaju. Ostatnie pół roku emigracji w Suleymanii w Iraku, w górach Kurdystanu. Przez wiele lat prowadziła grupy przedszkolne przy polskiej szkole w Dubaju, zajęcia plastyczno-rozwojowe oraz Brainobrain w Dubaju. Od ponad dwóch lat propaguje ideę holistycznego rozwoju młodego człowieka wprowadzając w życie motto firmy: "obudź w swoim dziecku geniusza". Prywatnie matka dwójki nastolatków. Jest artystyczną duszą, która kocha malować, rysować i i fotografować. Ponadto uwielbia podróże i kolekcjonuje motyle z całego świata.
 

DOROTA PODGÓRSKA

Pasjonatka pedagogiki i psychologii. Posiada dwie specjalizacje: wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne (Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie). Zawodowo zajmuje się dziećmi od 2009 roku. Posiadam doświadczenie w pracy w placówkach państwowych i prywatnych. W latach 2010-2011 była inicjatorką i prowadzącą co tygodniowe zajęcia z trudnymi dziećmi i młodzieżą na Warszawskiej Pradze Północ. W Brainobrain jest od 2014 roku. Jej misją jest nauka dawania dzieciom wskazówek do działania w taki sposób, by były szczęśliwe na każdym etapie swojego życia. Uważa, że od dzieci można wiele się nauczyć. Interesuje się muzyką, tańcem, rozwojem osobistym, naturą, podróżami, kulturą rdzennych mieszkańców obydwu Ameryk. Jest weganką i kociarą (obecnie ma 3 koty).

AGNIESZKA ZASIM

Nasza psycholog Agnieszka Zasim, która uwielbia pracę z ludźmi. Z wykształcenia jest psychologiem (psychologia wspierania rozwoju i kształcenia), pedagogiem (psychopedagogika kreatywności), a także trenerem efektywnej nauki. Obecnie w trakcie szkolenia pychoterapeutycznego. Prowadzi konsultacje psychologiczne i wychowawcze, indywidualne programy rozwojowe oraz warsztaty psychoedukacyjne (m.in. z zakresu komunikacji, współpracy, rozwiązywania konfliktów, motywacji, relacji interpersonalnych). Pracuje z dziećmi, młodzieżą, rodzicami, nauczycielami oraz z innymi dorosłymi. Ma doświadczenie pracy w placówkach oświatowych, świetlicy środowiskowej, stowarzyszeniach oraz w prywatnych firmach. Jest również wiceprezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, gdzie zajmuję się m.in. koordynacją programu terapeutycznego Ktoś Cię słyszy... Dla Agnieszki najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem i udzielanie mu wsparcia, szczególnie w trudnych momentach życia. Trudności i kryzysy rozumie jako informację: nadszedł ten moment w życiu, kiedy warto się zatrzymać i przyjrzeć sytuacji, bo paradoksalnie właśnie wyłania się szansa na dobrą zmianę. Z wielką przyjemnością towarzyszy w procesie tej zmiany. Jeste, słyszy, wspólnie przeżywa i wspiera w poszukiwaniu rozwiązań. W BOB zajmuje się wspieraniem trenerów, rodziców oraz dzieci w dokonywaniu upragnionych zmian, rozwijaniu nowych umiejętności i talentów oraz w rozwiązywaniu trudności. Prowadzi konsultacje psychologiczne oraz Indywidualny Program Rozwoju. Jej numer telefonu: 693 881 458; zapisy od pon. do pt. w godz. 12-18 lub mailowo agnieszka.zasim@gmail.com

PAWEŁ ADAM KIELAK

Ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie a następnie rozpoczął studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina na wydziale instrumentalno-pedagogicznym w Białymstoku. W 2016 roku otrzymał dyplom magistra sztuki z dodatkową specjalnością, nauczanie kameralistyki. Grywa w wielu orkiestrach,na różnych scenach w Polsce i Europie. Od 2014 roku współpracuje z jednym z największych polskich teatrów niezależnych, Teatrem Pijana Sypialnia. Bardzo lubi czytać zarówno literaturę naukową, metodyczną jak i rozrywkową. Jego dodatkową pasją jest psychologia i nauki społeczne. Uwielbia podróżować i kocha zwierzęta. Ponadto jest miłośnikiem czekolady ;)
Od 2016 roku jest trenerem Brainobrain.

ARTUR PŁUCIENNIK

25-letnie zaangażowanie w rolę wychowawcy, pedagoga i trenera, powoduje ,ze potrafi przekonać niejednego niedowiarka, że tkwi w nim ukryty potencjał. Uwielbia rozwijać talenty, pomagać niesfornym i pokazywać jak zobaczyć to, co pozornie niewidzialne. Stawia na niezawodność i zaufanie. Jego motto życiowe to: ,, Kiedy w to co robisz, wkładasz całą duszę, czujesz jak płynie w tobie rzeka, czujesz radość’’. Prywatnie tata dwójki dzieci ,Zosi - 11 lat, Antosia - 22 lata , pasjonat żeglarstwa i kolarstwa .Żeby być bliżej przyrody i żyć w zgodzie z natura wybrał na miejsce zamieszkania Park Krajobrazowy Orlich Gniazd.